Začali ste vojnu s vlastným národom!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

V tejto vláde nevládne rozum a slovenské srdce. Je to skupina indivíduí, ktorá bezhlavo a slepo slúži Sorosovi, farmaceutickej lobby a najmä globalistom.

Heger, Matovič, Mikulec, Naď, Lengvarský, Kolíková, Remišová, Budaj, Sulík, Gröhling, Korčok, Krajniak, Holý, Milanová, Doležal a Vlčan…. zapamätajte si tie priezviská. Sebastrední nadľudia, ktorí uverili, že si s nami môžu robiť čo chcú…

Vyhlásili VOJNU celému národu. Oklamali a klamú očkovaných, že budú mať slobodu. Nepovedali však, po koľkej dávke? Po tretej, štvrtej, piatej…desiatej?Experimentálne vakcíny sú také”bezpečné”, že za vedľajšie nežiadúce účinky právne nezodpovedá výrobca, vláda a ani lekár. Všetci sa však máme dať bezpodmienečne očkovať.

Z neočkovaných urobila vláda občanov druhej kategórie. Zaviedli nám tu slovenskú formu APARTHEIDU – segregujú ľudí podľa zdravotného a sociálneho statusu. Perfektné!

Rozdeľujú ľudí. Nie však logicky – na zdravých a chorých… ale propagandisticky – na zodpovedných a nezodpovedných. Vypúšťajú jedovaté slová plné klamstiev a zloby a svoju neodbornosť a fatálne zlyhania hádžu na občanov. Pokrytecky sa pritom ukrývajú za ochranu verejného zdravia.

Ich motívom nie je zdravie a šťastie nás všetkých, ktorí sa im skladáme na plat, limuzíny, výlety do Dubaja, ochranku a ďalšie pôžitky. Trasú sa len o moc a o peniaze. Osudy Slovákov sú im ukradnuté. Zákon, ktorým zaviedli apartheid a občiansku diskrimináciu najhrubšieho zrna im po novom už nestačí.

Premiéra Hegera som pred pár týždňami varoval, že segregácia ľudí je ČERVENÁ ČIARA, za ktorou už nebude priestor pre dialóg s vládou. OČKOVACÍ ZÁKON urazil, zneistil a NAHNEVAL 2700000 občanov Slovenskej republiky. Červená čiara je prekročená… KOCKY SÚ HODENÉ!

Mne týmto zákonom vláda, Národná rada aj prezidentka vyhlásili vojnu. Preto budem naďalej UPLATŇOVAŤ článok 32 Ústavy SR a využijem pri každej príležitosti svoje PRÁVO NA ODPOR voči totalite a fašistickým praktikám tejto vládnej svorky.

Takže takto pán Heger, Lengvarský, Matovič a ďalší cirkusanti prezlečení do oblekov s kravatkami … Očkovať sa dám vtedy, kedy JA UZNÁM za vhodné a potrebné. Vy mi to NIKDY prikazovať nebudete‼️Tiež mi NEBUDETE PRIKAZOVAŤ, kedy pôjdem do obchodu, reštaurácie, na kávu, do kina, na hokej alebo na kúpalisko.

Za 20 mesiacov nie ste schopní poskytnúť adekvátnu LIEČBU na covid19,20,21,22 alebo 23… Namiesto toho národu rozdávate opatrenia, zákazy, príkazy alebo kopance, buchnáty, prípadne gumové projektily.

Neexistuje žiadny Ústavou zakotvený dôvod rešpektovať vás a vašu diktátorskú mafiánsku skupinu. Veľmi rád si to rozdám s vašim degenerovaným a neschopným režimom na úradoch, súdoch (slovenských aj medzinárodných), v médiách aj na ulici. Lebo viem, že PRAVDA aj PRÁVO sú na strane môjho – nášho utrápeného, ale stále HRDÉHO a nepoddajného slovenského ľudu.

Je čas, aby sa opozícia ZJEDNOTILA, aby sa prebrali spiace ODBORY, aby sa pridali všetci slobodní občania Slovenskej republiky. Je čas prestať sa krčiť a pripraviť sa na GENERÁLNY ŠTRAJK ‼️

Žiadne povinné očkovanie páni Heger a Matovič a spol. Nič také… povinne sa vy budete ZODPOVEDAŤ za permanentné porušovanie ústavnosti a zákonnosti. Za slobodu a právny štát! 🇸🇰✊

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Už nikdy nepremeškajte žiadne dôležité správy. Prihlásiť sa ku odberu noviniek.

Revolúcia Pravdy

Prihláste sa