Slovenská rodina na vyhynutie?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Pred pár dňami (15.5., pozn. autora) sme si pripomenuli Svetový deň rodiny. Rodina je odveky základnou stavebnou BUNKOU spoločnosti. Márne som čakal, že sa tejto dôležitej téme budú venovať “naše” zapredané protislovenské médiá, že si na význam rodiny spomenie prezidentka, šéf parlamentu či predseda vlády…Veď NAČO? Je to len rodina…nič zaujímavé pre liberálnu žumpu…Slovenská tradičná rodina = otec+mama+deti je na vyhynutie. Zapíšme ju do ČERVENEJ KNIHY ohrozených druhov. Súčasná liberálno-fašistická diktatúra tradičnú rodinu doslova NENÁVIDÍ. Slniečka nenávidia zväzok muža a ženy, rovnako nenávidia deti, ktoré vzídu z takéhoto zväzku.Vláda a masmédiá namiesto koncepčnej politickej a spoločenskej podpory rodiny, slovenskú tradičnú rodinu znevažujú. Sorošovi novinári a mimovládky nám tu donekonečna podsúvajú akúsi xenofóbiu, homofóbiu a zlobu heterosexuálnej Slovenky a Slováka voči utláčaným sexuálnym menšinám. Máme dookola počúvať o pozitívnej diskriminácii a bezbrehej pomoci menšinám. KTO z kompetentných však pomáha slovenskej rodine? Úplnej aj neúplnej…?

OĽaNO, SaS, Za ľudí či Sme rodina? NEŽARTUJTE… Oni radšej zadĺžia Slovákov o 3,5 miliardy €, aby dali 333€ deťom z osád a Slovenským deťom nielen že dajú 0€…. ako presne poznamenal jeden priateľ na fb v komentári, táto vláda slovenským deťom 333€ VZALA. Ich pomoc je teda -333€!

Anglická verzia Facebooku pozná 71 pohlaví….Gender alebo rod – psychické či sociálne “pohlavie” je dnes fetišom a módnym doplnkom najmä mladšej, médiami a internetom dopletenej generácie tínedžerov a adolescentov. Tí si myslia, že byť asexuál, bez pohlavia, viacpohlavný, trans, cis, s premenlivým pohlavím, s nerozhodnutým pohlavím atď. je cool a PROGRESÍVNE.Som konzervatívec, teda týmto progresívnym sociálnym inžinierstvam NEROZUMIEM a nikdy ani nechcem rozumieť. Boh stvoril ženu a muža. Aj v živočíšnej ríši existujú IBA 2 pohlavia! Myslím, že to tak vníma drvivá väčšina Slovákov. Tak si prestaňme zakrývať oči, uši a ústa ako tie opice 🙈🙉🙊… Nebuďme POKRYTCI a pomenujme veci pravými menami. Že je to proti prírode, že je to len nová ideológia, ktorá má ZNIČIŤ naše deti! Spamätajme sa! Nie zajtra! TERAZ!Zajtra už bude NESKORO a slovenská rodina zahynie! Za slovenskú tradičnú rodinu, slobodu a právny štát!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Už nikdy nepremeškajte žiadne dôležité správy. Prihlásiť sa ku odberu noviniek.

Revolúcia Pravdy

Prihláste sa