Rovnosť pred zákonom?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Vieme, že ľudia, ktorí dočasne okupujú ústredné orgány štátnej správy, prezidentský palác a Národnú radu Slovenskej republiky, už dávno stratili súdnosť.Že denne od nástupu k moci miesto služby občanom, ľudí práce znevažujú, urážajú a ničia im prítomnosť a budúcnosť. Ako právnik sa nemôžem pozerať na demontáž právneho štátu a na neustále pokračujúce DISKRIMINAČNÉ konanie sociopatov a asociálov, ktorí sami seba nazývajú politikmi…Najnovší nápad posledného križiaka Bc.Krajniaka je ďalším sociálnym pokusom, kde skúša, čo slovenský národ ešte vydrží? Dať nepracujúcim 333 EUR a pracujúcim ich zobrať je ako zobrať roľníkovi obilie a hodiť ho do ohňa, alebo ako mlynárovi vysypať múku do vody…

Som ZA podporu sociálne slabých. Musí mať však zmysel a jej účel musí byť veľmi presne definovaný. Som PROTI pozitívnej diskriminácii a umelému vytváraniu občanov viacerých kategórií.Deti PRACUJÚCICH rodičov, ktorí do štátneho rozpočtu prispievajú celý život, NEMÔŽU a NESMÚ byť diskriminované!

Ako k tomu prídu moje dcéry a syn, že im ich štát NEPRISPEJE NIČÍM? Mesačne platím dane, odvody, preto chcem, aby sa k nim Slovenská republika správala ako ich rodná mať, nie macocha…Rozdeľuj a panuj! To robí táto totalitná vláda. Ako právnik využijem všetky dostupné možnosti, aby sa skončila diskriminácia poctivo pracujúcich občanov. Verím, že mňa, aj kolegov z hnutia REPUBLIKA podporíte v boji za naše deti, za ich budúcnosť!

Za slobodu a právny štát!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Už nikdy nepremeškajte žiadne dôležité správy. Prihlásiť sa ku odberu noviniek.

Revolúcia Pravdy

Prihláste sa