Rovnosť pred zákonom?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Vieme, že ľudia, ktorí dočasne okupujú ústredné orgány štátnej správy, prezidentský palác a Národnú radu Slovenskej republiky, už dávno stratili súdnosť.Že denne od nástupu k moci miesto služby občanom, ľudí práce znevažujú, urážajú a ničia im prítomnosť a budúcnosť. Ako právnik sa nemôžem pozerať na demontáž právneho štátu a na neustále pokračujúce DISKRIMINAČNÉ konanie sociopatov a asociálov, ktorí sami seba nazývajú politikmi…Najnovší nápad posledného križiaka Bc.Krajniaka je ďalším sociálnym pokusom, kde skúša, čo slovenský národ ešte vydrží? Dať nepracujúcim 333 EUR a pracujúcim ich zobrať je ako zobrať roľníkovi obilie a hodiť ho do ohňa, alebo ako mlynárovi vysypať múku do vody…

Som ZA podporu sociálne slabých. Musí mať však zmysel a jej účel musí byť veľmi presne definovaný. Som PROTI pozitívnej diskriminácii a umelému vytváraniu občanov viacerých kategórií.Deti PRACUJÚCICH rodičov, ktorí do štátneho rozpočtu prispievajú celý život, NEMÔŽU a NESMÚ byť diskriminované!

Ako k tomu prídu moje dcéry a syn, že im ich štát NEPRISPEJE NIČÍM? Mesačne platím dane, odvody, preto chcem, aby sa k nim Slovenská republika správala ako ich rodná mať, nie macocha…Rozdeľuj a panuj! To robí táto totalitná vláda. Ako právnik využijem všetky dostupné možnosti, aby sa skončila diskriminácia poctivo pracujúcich občanov. Verím, že mňa, aj kolegov z hnutia REPUBLIKA podporíte v boji za naše deti, za ich budúcnosť!

Za slobodu a právny štát!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Už nikdy nepremeškajte žiadne dôležité správy. Prihlásiť sa ku odberu noviniek.

Revolúcia Pravdy

Prihláste sa