Dr. Robert Malone: mRNA vakcíny sú nebezpečné pre deti!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Tvorca a vynálezca mRNA technológie odvysielal vyhlásenie, v ktorom varuje rodičov, čo hrozí ich deťom, pokiaľ ich nechajú zaočkovať genetickým mRNA roztokom! Deťom vraj hrozí poškodenie reprodukčných orgánov, poškodenie srdca, mozgu, ciev a predovšetkým nezvratné zmeny nezvratné zmeny imunitného systému, ktorý natrvalo prestane fungovať. Toto vyhlásenie tvorcu mRNA technológie rezonuje s vyhlásením objaviteľa vírusu HIV, že v SARS-Cov-2 objavil sekvencie vírusu HIV!

Tvorca a konštruktér technológie mRNA, virológ a imunológ Dr. Robert Malone, odvysielal explozívne video, v ktorom predniesol prejav k americkému ľudu a predovšetkým k americkým rodičom, aby za každú cenu zabránili očkovaniu svojich detí. Dr. Malone vo videu vysvetlil Američanom, ako vakcína mRNA funguje a na rovinu varoval, že deťom hrozí poškodenie reprodukčných orgánov, neplodnosť, tiež nezvratné poškodenie srdcového svalu, poškodenie ciev, poškodenie cerebrálnych funkcií v mozgu a predovšetkým nenapraviteľné zmeny v imunitnom systéme. Vakcíny na báze mRNA totiž podľa všetkého disponujú schopnosťou, že dokážu natrvalo zmrzačiť ľudský imunitní systém, ktorý se už nikdy sám neobnoví.

Vakcíny totiž vypínajú v ľudskom tele prirodzenú imunitu a telo začne byť závislé na komerčnej imunite, to znamená na trvalom externom prísune antivirotík a inokulačných látok. Bez nich budú ľudia umierať v masových počtoch, hlavne v zimnom období, kedy je vďaka nízkej úrovni UV žiarenia zo Slnka vo vzduchu vysoká koncentrácia vírusov a vírusových náloží v ľudských telách. Dr. Malone vo videu uviedol, že detská imunita má obrovskú silu a môže zachrániť tento svet. Keď sa totiž dieťa nakazí covidom, začne okolo sebe prskať zo svojho tela antigény a protilátky, ktorými sa ostatní členovia rodiny nakazia, prekonajú mierne ochorenie a tým získajú mohutnú prirodzenú imunitu od svojho dieťaťa.

Deťom hrozí po vakcinácii mRNA roztokmi nevratné poškodenie zdravia, varoval objaviteľ mRNA technológie rodičov.
Dieťa je tak tým najsilnejším a najspoľahlivejším očkovacím nástrojom a farmaceutické firmy to vedia, a preto chcú za každú cenu zlikvidovať a zničiť imunitní systém i u detí. Je to GENOCÍDA v priamom prenose. Toto nie sú žiadne hoaxy nejakého Fera z Hornej Dolnej, to sú informácie od samotného autora a vynálezcu, ktorý vymyslel molekulárne technológie vkladania upravených genetických informácií do RNA špirálových vírusov. A keď on varuje pred očkovaním detí a bije na poplach, potom takéhoto človeka MUSIA rodičia jednoducho poslúchnuť, inak riskujú tažké postihnutie dieťaťa, ktoré sa nemusí prejaviť hneď, ale pokojne aj za desať alebo pätnásť rokov. Dr. Malone vo svojom prejave doslova uviedol toto:

Než svojmu dieťaťu pichnete injekciu, čo je nevratné rozhodnutie, chcel som vás oboznámiť s vedeckými faktami o tejto genetickej vakcíne, ktorá je založená na technológii RNA vakcíny, ktorú som vytvoril. Sú 3 hlavné otázky, ktorým musia rodičia porozumieť, než prijmú toto nezvratné rozhodnutí. Prvá je, že do materských buniek bude vpravený vírusová gén. Tento gén núti telo vášho dieťaťa vytvárať toxické spike proteíny. Tieto proteíny často spôsobujú trvalé poškodenie kritických orgánov dieťaťa.

Medzi tieto orgány patrí ich mozog a nervový systém, srdce a cievy vrátane krvných zrazenín, ich reprodukčný systém a predovšetkým táto vakcína môže vyvolať zásadné zmeny v ich imunitnom systéme. Najviac alarmujúce na tom je, že akonáhle k týmto poškodením dôjde, sú nenapraviteľné. Nedá sa to zvrátiť! Poškodenie v ich mozgu nie je možné opraviť. Nie je možné napraviť zjazvenie srdečného tkaniva. Nemôžete opraviť a geneticky resetovať imunitní systém. A táto vakcína môže spôsobiť reprodukčné poškodenie, ktoré by mohlo ovplyvniť budúcu generáciu vašej rodiny.“

Spike proteíny generované RNA expresiou sú ako ruská ruleta, nikdy neviete, čo z toho vyjde…
Toto sú naozaj hrozivé varovania priamo od autora technológie mRNA, ktorý dôrazne už mnoho mesiacov varuje, že technológie mRNA vznikla pôvodne len ako experiment pre pacientov s genetickými poruchami, ktorým bunky či orgány neprodukujú určité látky a genetická modifikácia RNA vírusu môže bunku prinútiť k tomu, aby začala vyrábať konkrétnu látku, enzým, proteín atď. Použitie mRNA technológie ako vakcinačného vektorového dopravníku, ktorý vnesie do materských buniek orgánov RNA šablónu a návod na výrobu spike proteínov, proti ktorým má potom imunitní systém bojovať a naučiť sa imunizačné vzorce, nebolo nikdy otestované na širšej populácii a doteraz nie sú známe vedľajšie účinky. Hrozba spočíva predovšetkým v tom, že mRNA vakcíny nie sú mDNA vakcíny.

Vakcíny totiž vypínajú v ľudskom tele prirodzenú imunitu a telo začne byť závislé na komerčnej imunite, to znamená na trvalom externom prísune antivirotík a inokulačných látok. Bez nich budú ľudia umierať v masových počtoch, hlavne v zimnom období, kedy je vďaka nízkej úrovni UV žiarenia zo Slnka vo vzduchu vysoká koncentrácia vírusov a vírusových náloží v ľudskom tele. Dr. Malone uviedol, že detská imunita má obrovskú silu zachrániť tento svet. Keď sa totiž dieťa nakazí covid 19, začne okolo seba prskať zo svojho tela antigény a protilátky, ktorými sa ostatní členovia rodiny nakazí, prekonajú miernu formu ochorenia, a tým získajú mohutnú prirodzenú imunitu od svojho dieťaťa.

Zdroj:

www.aeronet.cz, www.youtube.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Už nikdy nepremeškajte žiadne dôležité správy. Prihlásiť sa ku odberu noviniek.

Revolúcia Pravdy

Prihláste sa